Firma Handlowo Usługowa „SKALA”  powstała w 2006 roku w Krakowie, oferując usługi związane z wykańczaniem wnętrz. Od kilku lat  ukierunkowaliśmy zakres oferowanych usług koncentrując swoje działania na systemach osłon okiennych.

Współpracujemy z największym polskim producentem wysokiej jakości osłon okiennych, firmą ANWIS Sp. z o.o. oferując naszym klientom kompleksową usługę pomiaru, sprzedaży oraz montażu rolet, żaluzji,  moskitier. Proponując szeroką gamę materiałów do wyboru realizujemy  oczekiwania naszych klientów.

Idąc z duchem czasu i chcąc sprostać nowoczesnym trendom oferujemy Państwu niebanalne kolekcje różnego rodzaju rolet oraz innych osłon przeciwsłonecznych dostępnych w ogromnej gamie kolorów, wzorów i materiałów. Szeroki zakres materiałów zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Znajdą u nas Państwo rolety o spokojnych, naturalnych kolorach z delikatnymi deseniami, jak również w zdecydowanych, mocnych tonacjach i różnych fakturach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź, co będzie modne w tym sezonie i stwórz niepowtarzalną aranżację okna razem z nami. Wybierz interesujące Cię zasłony okienne, chroniące przed słońcem i zapewniające prywatność. Warto też pomyśleć, by osłonić się przed komarami i insektami wybierając moskitiery okienne, które zapewnią spokojne sny w letnie dni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: zaslonsie.com.pl oraz do kontaktu z nami. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów. Oferujemy możliwość spotkania, podczas którego zaprezentujemy Państwu różnorodność tkanin i rozwiązania stosowane dla produktów o najwyższej polskiej jakości. Oferujemy  również bezpłatną wycenę, pomiar oraz profesjonalny montaż.

Naszym celem jest spełnianie oczekiwań klientów i utrwalanie opinii zaufanego partnera.

Zasłoń się! Zapraszamy!