Dyrektor Zespołu Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie z ogromną przyjemnością rekomenduje Firmę „Skala”. Firma ta wielokrotnie wykonywała szereg prac w naszej placówce. Szczególnie polecamy usługi świadczone przez firmę w zakresie doradztwa, zakupu i wykonania rolet, z których to prac jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek

 

Na „Zaslonsie.com.pl” trafiłam przypadkiem. Już od pierwszego telefonu Pan Piotr wykazał się profesjonalnym podejściem, zaproponował mi najbardziej optymalne rozwiązanie na moskitierę do drzwi balkonowych, ponieważ nie była to standardowa sytuacja. Każda wizyta odbyła się punktualnie, termin zamówienia i montażu został dotrzymany. Solidne wykonanie i dobre podejście do klienta to zdecydowane atuty tej firmy. Polecam i dziękuję za miłą współpracę.

Pani Emilia Zacharjasz z Krakowa

Firma zaslonsie.com.pl jest godna polecenia. Doradzono nam, które produkty najlepiej sprawdzą się  w naszym mieszkaniu. Montaż plis i żaluzji przebiegł szybko i sprawnie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z efektu.

Pani Magdalena z Krakowa, ul. Ułanów

Informujemy, że powierzyliśmy F.H.U. SKALA prace związane z remontem kilku mieszkań w których wykonano: kompletny remont  łazienek i sanitariatów, wykonanie kuchni z ich umeblowaniem oraz montażem.  Zabudowę skosu dachowego wraz z montażem żaluzji drewnianej. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo, bez żadnych dodatkowych kosztów w stosunku do wcześniej ustalonego wynagrodzenia, które zostało należycie rozliczone. Rekomenduję firmę SKALA do prac remontowych i wykończeniowych.

Pan Adam z Krakowa

Więcej opinii na  zaslonsie.com.pl na facebooku>>